Житомирська область невдовзі може перейти до «червоної» зони

Про це сьогодні, 7 жовтня, розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

«Сьогодні на ранок в області на коронавірус захворіло 703 людини, з них 156 з Житомира, а за добу в лікарнях померло шість людей. Летальна статистика взагалі невтішна: щодня помирає від п’яти до восьми людей. Хочеться відмітити, що вік людей, які померли від ускладнень коронавірусної хвороби різний — від 45 років і до більше ніж 80 років. 

Лікарі зараз відмічають важкий перебіг захворювання та дуже швидке погіршення загального стану організму. За останні два тижні хворі, яких госпіталізують, одразу потребують підключення до апарату ШВЛ. Кожного дня в нас більше 20-ти таких госпіталізацій. Сьогодні в лікарні № 2 одразу дев’ять ліжок з апаратами для ШВЛ вже зайняті.

Ситуація досить складна: зараз завантаженість місць в КП „Лікарня № 1“ складає 78%, а в КП „Лікарня № 2 ім. В.П.Павлусенка“ — 64%. Також хворіє більше дітей. І якщо раніше це була 1-2 дитини, то зараз хворих дітей по місту  більше 20.

Я вкотре закликаю вакцинуватись, адже зараз темпи вакцинації впали, а кількість хворих зростає. Вакцинуватись потрібно навіть після того, як ви перехворіли.»

Також Марія Місюрова розповіла, що в Житомирі всі заклади середньої освіти працюють, проте на дистанційному навчанні знаходяться 14 класів, через те, що захворів учень або персоналу закладу.

В садочках ситуація краща: закрито лише декілька груп, захворіла лише одна дитина і три техпрацівника садочку.

«Зараз по всім показникам — по рівню госпіталізації і коефіцієнту виявлених випадків Житомирська область практично знаходиться в „помаранчевій“ зоні, тому не так багато часу залишається до того, як ми можемо перейти до „червоної“ зони,» — підсумувала заступниця міського голови.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська область невдовзі може перейти до «червоної» зони"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*