Житомирська облдержадміністрація купить 22 автомобілі Renault у фірми дружини екс-губернатора

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації купить 22 автомобілі Renault Duster у ТОВ «Полісся Моторс Груп» власником якого є дружина екс-голови Житомирської ОДА Сергія Мошковського Катерина Мошковська.

Повідомлення про намір укласти договір з фірмою «Полісся Моторс Груп» оприлюднили 12 грудня. Придбані автомобілі планують передати для медичних працівників, які працюють у сільській місцевості.

У технічних вимогах фахівці департаменту зазначили, що придбати планують нові автомобілі, не раніше 2018 року випуску, Renault Duster, або еквівалент, з гарантією 3 роки або 100 тис. км пробігу. Автомобілі повинні бути білого кольору з обклейкою «Медична допомога».

Варто зазначити, що у тендері взяли участь лише дві фірми. Торги відбувалися у три раунди. Під час останнього ТОВ «ТД Фаворит Авто» з Хмельницького запропонувало остаточну ціну у 10 млн 689 тис. грн. Натомість житомирське ТОВ «Полісся Моторс Груп» зменшило ціну за 22 автомобілі до 10 млн 538 тис. грн та відповідно стало переможцем.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська облдержадміністрація купить 22 автомобілі Renault у фірми дружини екс-губернатора"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*