Житомирська облдержадміністрація купить 22 автомобілі Renault у фірми дружини екс-губернатора

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації купить 22 автомобілі Renault Duster у ТОВ «Полісся Моторс Груп» власником якого є дружина екс-голови Житомирської ОДА Сергія Мошковського Катерина Мошковська.

Повідомлення про намір укласти договір з фірмою «Полісся Моторс Груп» оприлюднили 12 грудня. Придбані автомобілі планують передати для медичних працівників, які працюють у сільській місцевості.

У технічних вимогах фахівці департаменту зазначили, що придбати планують нові автомобілі, не раніше 2018 року випуску, Renault Duster, або еквівалент, з гарантією 3 роки або 100 тис. км пробігу. Автомобілі повинні бути білого кольору з обклейкою «Медична допомога».

Варто зазначити, що у тендері взяли участь лише дві фірми. Торги відбувалися у три раунди. Під час останнього ТОВ «ТД Фаворит Авто» з Хмельницького запропонувало остаточну ціну у 10 млн 689 тис. грн. Натомість житомирське ТОВ «Полісся Моторс Груп» зменшило ціну за 22 автомобілі до 10 млн 538 тис. грн та відповідно стало переможцем.

  • 15
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська облдержадміністрація купить 22 автомобілі Renault у фірми дружини екс-губернатора"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*