Житомирська ОДА знову обділила ФК «Полісся», футбольні матчі в Першій лізі під загрозою

Через недофінансування від обласного бюджету в 3,5 млн грн Житомирський ФК «Полісся» опинився під загрозою припинення виступів у Першій лізі. 

Як повідомили на офіційній сторінці клубу у Фейсбук, бюджет «Полісся» на рік складає 9, 6 млн грн. За домовленістю, половину суми виділяє міська рада — 4,8 млн грн, іншу половину в 3, 5 млн грн — обласна державна адміністрація. Проте, директор ФК «Полісся» Володимир Загурський каже, що Житомирська ОДА не поспішає допомагати клубу, тому футбольні матчі можуть не відбутися, а заробітні плати клуб може не так і отримати :

«На гру 16 жовтня у Сумах з „Альянсом“ грошей на виїзд не буде. Не тільки на зарплату, а й для всіх поточних видатків на функціонування клубу. Окрім одного мільйону 300 тисяч клуб не отримав жодної копійки. Коли була акція ультрас „Полісся“, то до них виходив очільник області Віталій Бунечко і сказав, що я вам гарантую, що до кінця року клуб буде профінансовано у розмірі чотирьох з половиною мільйонів гривень».

За долю ФК «Полісся» почала перейматися й Житомирська міська рада. Тому сьогодні, 28 вересня, під час чергової сесії депутати вирішили підготувати звернення до Житомирської ОДА щодо надання фінансової підтримки «жовто-зеленим».

«Ми, депутати Житомирської міської ради, від імені міської об’єднаної територіальної громади звертаємось до Вас із проханням розглянути питання щодо надання фінансової підтримки футбольному клубу «Полісся». Цьогоріч команда здобула путівку на участь у першій лізі чемпіонату України з футболу, у якій розпочала свій виступ у сезоні 2020/2021 років. Необхідність дофінансування з обласного бюджету станом на вересень 2020 року становить 3,5 млн. грн. У свою чергу, Житомирська міська рада взяла та підтвердила свої фінансові зобов’язання на 2020 рік у розмірі 4,808 млн. грн. Наразі немає можливості збільшити видатки з бюджету Житомирської міської ОТГ на утримання КП «Футбольний клуб «Полісся», оскільки за рахунок бюджету також здійснюється фінансування на утримання СДЮСШОР з футболу «Полісся» та стадіону «Спартак Арена», які у 2017 році були передані у комунальну власність міста. Зважаючи на вищевикладене, інформуємо, що за відсутності співфінансування існування професійної команди, яка презентує Житомирщину на чемпіонаті України з футболу стане неможливим. Тому звертаємось до Вас з ініціативою розглянути можливість, на підставі підписаного Меморандуму про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою та Житомирською міською радою щодо підтримки розвитку футболу на 2016-2020 рр. та обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, передбачити надання фінансової підтримки КП «Футбольний клуб „Полісся“ у розмірі 3,0 млн. гривень для підготовки та участі у чемпіонаті та кубку України», — йдеться у зверненні.

А поки адміністрація клубу, Житомирська міська рада та Житомирська ОДА розбираються з проблемою недофінансування, фани ФК «Полісся» обговорють цю ситуацію та глузують у соціальних мережах, створюючи меми.

ФОТО: Інстаграм ФК “ПОлісся”

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська ОДА знову обділила ФК «Полісся», футбольні матчі в Першій лізі під загрозою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*