Житомирська ОВА проти ПП “Автомагістраль” або чому у Житомир навідалося НАБУ

Обшуки в Житомирській ОВА пов’язані з розірванням договору з ПП “Автомагістраль”, яке не забезпечило виконання першочергових завдань під час війни. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

Обшуки, які пройшли у Житомирській обласній військовій адміністрації, зокрема у Департаменті регіонального розвитку, пов’язані з розслідуванням, яке проводить Національне антикорупційне бюро України щодо обставин розірвання договору на експлуатаційне утримання доріг області з компанією ПП «Автомагістраль», яка раніше намагалась оскаржити це рішення у судовому порядку.

Однак, ще 13 квітня 2023 року Північно-західний апеляційний господарський суд визнав дії Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА правомірними,”

– йдеться у повідомленні.

ПП “Автомагістраль” відоме в нашій області та Україні вже давно. За дивним збігом обставин саме це підприємство з року в рік виграє основні тендери на ремонти доріг. І це попри те, що відремонтовані дороги вже протягом наступного ж року знову вкриваються ямами та тріщинами. Освоюючи мільйони державних коштів, підрядник навіть не намагається якісно виконувати ремонтні роботи.

Цього разу підприємство зі зв`язками у найвищих ешелонах влади, очолюване колишнім начальником САД у Київській області Миколою Скоростецьким знову не спромоглось якісно виконати роботу, що і стало причиною розірвання договору між Житомирською ОВА та ПП “Автомагістраль”.

Причиною розірвання договору стала неспроможність компанії ПП «Автомагістраль» виконувати роботи, які під час бойових дій є першочерговими – ремонт доріг, пошкоджених внаслідок ворожих бомбардувань; забезпечення режимів світломаскування на дорогах області відповідно до вимог військового командування; залучення інженерної техніки для ліквідації наслідків обстрілів та зведення оборонних споруд.

В умовах воєнного стану така ситуація була неприпустимою та загрожувала зриву виконання заходів з оборони Житомирської області, тому рішення про розривання договору з ПП «Автомагістраль» було обґрунтованим та правомірним, що підтверджує постанова суду,”

– наголосили у Житомирській ОВА.

Цікаво, що ПП “Автомагістраль”, яке є фігурантом декількох кримінальних проваджень, пов`язаних з присвоєнням бюджетних коштів в особливо великих розмірах, завдяки Житомирській міськраді та клопотанням мера міста намагалася отримати житомирську прописку. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська ОВА проти ПП “Автомагістраль” або чому у Житомир навідалося НАБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*