Житомирська поліція розшукує чоловіків, причетних до злочину, який зафіксували камери магазину (ВІДЕО)

У Житомирі розшукують чоловіків, яких вдалося зафіксувати камерам відеоспостереження в одному з продовольчих магазинах міста. Обидва причетні до правопорушення.

Відеозапис злочину було оприлюднено на сторінці “Поліція Житомирської області” у соцмережі.

Згідно вказаної інформації, чоловіки вчинили правопорушення у магазині, що знаходиться на Київському шосе у четвер, 21 травня.

Якщо Вам знайомі громадяни, які зафільмовані на відео, або відома інформація щодо їх можливого місця знаходження, повідомте про це до найближчого відділку поліції або за номером телефону: 098-022-18-50.”, – йдеться в тексті публікації.

Конфіденційність правоохоронці гарантують.

Більше на відео:

Увага❗️ Житомирський відділ поліції встановлює осіб, які ймовірно причетні до правопорушення, вчиненого увечері 21 травня по Київському шосе у м. Житомирі.Друзі, уважно перегляньте відео. Якщо ви впізнали осіб, зафільмованих на ньому, або маєте інформацію про їх можливе місцеперебування, просимо звернутись за телефоном: 098-022-18-50. Конфіденційність гарантується.#поліція #розшук #Житомир

Posted by Поліція Житомирської області on Friday, 29 May 2020

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік пристрелив 19-річну дівчину, а потім вбив себе

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська поліція розшукує чоловіків, причетних до злочину, який зафіксували камери магазину (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*