Житомирська поліція з`ясовує обставини загибелі новонародженого, мати якого обманула близьких, сказавши, що народила в лікарні

До правоохоронців звернулась мати породіллі, повідомивши про те, що її 27-річна донька народила в одній з лікарень міста, а дитина під час пологів нібито померла. Як згодом з`ясувалося, у вказаному житомирянкою медзакладі вона не перебувала, тож тепер встановити осбтавини загибелі малечі намагається поліція.

Про це повідомили у прес-центрі ГУ Нацполіції області.

Попередньо слідчим вдалося встановити, що житомирянка дійсно була вагітною, але народити мала ще місяць-півтора тому. Зараз стан жінки досліджують медики. Призначено низку експертиз.

Згідно слів самої житомирянки, у серпні вона раптово почала народжувати під час прогулянки на околиці міста. Все відбувалося дуже швидко і дитинка народилась вже неживою. Рідним про це вона не розповіла, адже боялась осуду, тож до останнього імітувала вагітність, а коли час народжувати настав, повідомила рідних про те, що дитина народилась мертвою у лікарні.

Відзначається також, що під час вагітності на обліку в жодній медичній установі жінка не перебувала.

Наразі за вказаним фактом розпочали кримінальне провадження. Пакет із мертвою дитиною, який за словами самої породіллі, вона залишила за містом, шукають…

Нагадаємо, що на Житомирщині через халатність лікарів загинули породілля з немовлям

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська поліція з`ясовує обставини загибелі новонародженого, мати якого обманула близьких, сказавши, що народила в лікарні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*