Житомирська СДЮШОР «Полісся» недооцінила Київський «Локомотив» та програла (ФОТО) | Times ZT

Житомирська СДЮШОР «Полісся» недооцінила Київський «Локомотив» та програла (ФОТО)

Сьогодні, 30 жовтня, на стадіоні «Спартак Арена» відбувся футбольний матч Чемпіонату України U-19 між командами СДЮШОР «Полісся» та СДЮШОР «Локомотив». Житомиряни не змогли продовжити безпрограшну серію, яка налічувала три матчі, адже програли СДЮСШОР «Локомотиву» з рахунком 1:3.

Тренер Київської команди «Локомотив» Валерій Кучер зізнається, що такого повороту подій не очікували, адже знали, що їдуть на гру з дуже сильною командою:

«Грали дуже добре. Початок матчу був такий, що я думав, що ми не встоїмо, адже перші 15 хв „Полісся“ нас трохи притиснуло. Ми їхали трохи напружені. „Полісся“ досить сильна команда, але в них трохи з організацією не лагодиться. Дуже не сподобалося, що тренери команди постійно виражалися нецензурною лексикою до своїх гравців, і вони теж перебирають цю марнеру, але це зовсім не прикрашає футбол».

Крім трьох пропущених м’ячів у свої ворота СДЮШОР «Полісся» отримала ще й п’ять жовтих карток від арбітрів. Головний тренер Максим Зайнчковський вважає, що сьогоднішній програш стався через те, що наша команда не дооцінила своїх суперників. 

«З перших хвилин все було дуже добре, і наша команда відчула, що можна спокійно обіграти цю команду, як наслідок — трохи розпустились. Безглуздий перший гол від команди суперників дав їм змогу відчути смак перемоги і краще грати, а в нас стало нічого не виходити. Команда трохи недооцінила своїх суперників», — зізнається головний тренер.

Більше фото тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська СДЮШОР «Полісся» недооцінила Київський «Локомотив» та програла (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*