Житомирська школярка виграла всеукраїнський конкурс і тепер відвідає штаб-квартиру ЮНЕСКО | Times ZT

Житомирська школярка виграла всеукраїнський конкурс і тепер відвідає штаб-квартиру ЮНЕСКО

Учениця ліцею №25 Ольга Поліщук  перемогла у всеукраїнському  творчому конкурсі «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього». Конкурс був організований  Національною комісією України у справах ЮНЕСКО до 75-річчя ЮНЕСКО.

Участь у змаганні взяли учні 8-11 класів з усієї України. Переможців визначали у трьох номінаціях: «Відеофільм», «Творче есе», «Малюнок».

Житомирянка Ольга  Поліщук, учениця Ліцею № 25, здобула перемогу у номінації «Малюнок». Вона вразила конкурсну комісію своєю роботою “Вода – це життя”.

 «На конкурс надійшли роботи з 42 – ох асоційованих шкіл ЮНЕСКО з різних куточків України. Всього  – 22 відеофільми, 36 есе і 30 малюнків», – повідомляють в Житомирському РВ АМУ.

Житомир у змаганні представили учні Житомирської міської гімназії №23 та Ліцею № 25.

Переможців та призерів конкурсу  урочисто нагородять  наприкінці січня 2022 року.  Тоді ж під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО проведуть виставку усіх конкурсних робіт.

Окрім того, наступного року, разом іншими двома переможцями, 16-річна житомирянка Ольга Поліщук вирушить до Парижу та відвідає штаб-квартиру ЮНЕСКО, де ознайомиться  з  роботою Посольства України у Французькій Республіці та Постійного представництва України при ЮНЕСКО.

Нагадаємо також, що житомирські школярі змагалися у конкурсі на кращі відеосюжети.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська школярка виграла всеукраїнський конкурс і тепер відвідає штаб-квартиру ЮНЕСКО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*