Житомирянка Тетяна Смиловенко здобула три медалі на міжнародному юнацькому турнірі з веслування на байдарках і каное “Olympic Hopes”.

Змагання проходили упродовж кількох днів, з 17 по 20 вересня у місті Сегед, що в Угорщині, передає sportzt.

Житомирській спортсменці не було рівних в “каное-одиночці” на дистанції у пів кілометра в категорії Ю16. Також в “каное-двійці” спільно із Христиною Осадчук вдалося перемогти у дистанції на дві сотні метрів. Також дівчаткам вдалося фінішувати другими на дистанції у пів метра та вибороти першу та останню медалі збірної України на цьому турнірі.

Загалом на змаганнях українські веслувальники завоювали 32 медалі (11 золотих, 10 срібних, 11 бронзових). Збірна України посіла 2 місце в медальному заліку і 3 місце в Кубку націй, поступившись збірній Угорщини та Чехії.

Редакція видання Times.ZT вітає спортсменів та їх тренерів!

Нагадаємо, що житомирянки здобули дві перемоги поспіль та зайняли місце у трійці кращих у суперлізі.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська спортсменка виборола два “золота” та “срібло” на міжнародних юнацьких змаганнях"