Житомирська “сваха” шукає дівчину для друга Олєжки, в якого”маленький коник”

Ця трагікомічна історія з елементами детективу розпочалась ще 5 років тому. Проте на Facebook – лише з 2021 року. На своїй сторінці в соцмережі житомирянка Марина виклала пост про те, що шукає дівчину для 35-річного “Олежки”. Такі повідомлення вона викладає систематично, в друзях у неї кілька тисяч користувачів соцмережі. То ж врешті й ми зацікавилися “загадковим” Олежкою та його інтимними та психологічними проблемами, на яких постійно наголошує Марина.

Публікації продовжувались день за днем, а користувачі активно коментували пости. Врешті ми зателефонували за вказаним номером, щоб поспілкуватися з Олегом, а потім зв’язалися і з Мариною. Спочатку це було смішно, потім сумно. Опублікувати на Facebook може будь хто майже будь що. На жаль, соцмережі не вимагають медичної довідки про психічне здоров’я. А саме в цьому випадку це перше, що спадає на думку. На щастя Олега, він не користується Фейсбук, то ж і про те, що там пише про нього його “подруга” гадки не мав. 

Для журналістів Times.ZT Марина пояснила, що шукає для Олега дівчину, адже з села, де мешкає чоловік, виїхала вся молодь, тому він не може знайти собі пару.  Жінка з ним товаришує вже близько 5 років, тому дуже хоче допомоги. 

(без ред.)“Олежці 35 років, живе Андрушівський район село Гарапівка.Займається господарством, працює на огороді, те, що вирощує, їздить на базар продає. Він живе в селі. Там немає дівчат. Всі поуєжали в город. Ми дружимо з Олегом тому я хочу йому дівчину знайти”, – пояснила Марина. 

Жінка не вважає, що відверті повідомлення в соцмережі, де вона акцентує проблеми з потенцією Олега, можуть образити чи принизити його гідність. 

(без ред.)“Нада щоб зразу знали про нього всю правду. Олег сам про це говорить постійно. У Олежкі проблема по чоловічому”, – написала житомирянка. 

Жінка хоче знайти для Олега хорошу дівчину, проте чомусь поки в неї нічого не виходить:

(без ред.)“Я запропонувала, а він погодився. Олег взагалі хороший роботящий хлопець. Несмотря на те, що у нього така проблема. В мене не виходить поки знайти йому дівчину.Один раз тільки Олежка поговорить по телефону з дівчиною, і далі чомусь не хочуть дівчата з ним спілкуватися”.

Жінка також розповіла, що батьки були проти їхніх відносин через стан здоров’я чоловіка, тому зараз Марина шукає йому іншу дівчину, а заодно і собі подругу. 

Проте сам Олег та його мати розповіли, що не погоджувалися на таке “сватання” й не бачили публікацій в соцмережах. 

(без ред.)“Я протівнік отих постов всякіх. Його ліквідіровати треба. Оце скільки вона мене знакомить, а ці дівчата кажуть – де вона, де вона взялася, шо вона робить, взагалі… Я звоню оце весь час до цєї дівчини – то вона замужем, то ше шось. В мене такого немає. Я сам собі шокіруюся. А це вона казала, шо є в неї якась сестра, і в неї є подружка. Всігда, коли я звоню, то всі замужем, а там двоє дітей, такі умови, що я просто шокіруюсь. В принципі, у мене немає дівчини, але я б не викідував пости. Ну я там знаю, як мені реагувати на те, шо дзвонять і хочуть познайомитись. Отак по інтернету це дуже опасні вєщі. Ну ви знаєте, не спорю, було раз. Така дівчина, вона каже давай познайомимося, в мене начі розценки були, в неї другі, то вона каже в мене двоє дітей і так вчепилась. Я в Марини не просив ніяких знайомств. Я їй такого точно не говорив, у неї з головою не лади. Я то можу таке по телефону сказати, але щоб вилажувати…”

Мати Олега, Галина, журналістам Times.ZT також пояснила: “Цій дєвочці немає шо робити і вона йому сватає дівчат. Вона бігає за ним, а він її не хоче. У цієї дівчинки трохи відхилення у психіці. Він раз там до неї поїхав, але батьки проти. Ми вже цю мобілку заблокірували, бо постійно йдуть звінкі, а звонить і йому шукає нівєст. Якщо йому буде треба то він сам собі найде”.

Поспілкувавшись з учасниками “сватання”, від кожного з них почули відверті натяки на шизофренію в іншого. Проте,  кому з них діагноз встановили офіційно, нам не відомо. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська “сваха” шукає дівчину для друга Олєжки, в якого”маленький коник”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*