«Житомирська вежа 2018» або як відвідати Польщу, Чехію та Ізраїль за один день (ФОТО)

У приміщенні обласної філармонії імені Святослава Ріхтера на честь Дня міста відбувся міжнаціональний фестиваль «Житомирська вежа 2018». Захід спрямований на популяризацію культурної спадщини національних меншин на території України.

На гостей фестивалю чекало дійсно багато цікавого: виставка майстрів народної творчості, фотозона, святковий гала-концерт,  виступи почесних гостей та краєзнавча вікторина. Представники різних національних спільнот охоче спілкувалися та презентували своє творче надбання.

«Мені подобається декор у стилі декупаж, це дуже просто у виконанні та стильно виглядає. Він полягає у перебиванні певного візерунку на іншу поверхню. Таким чином можна задекорувати майже все, що завгодно. Тепер я виконую сувеніри та роблю подарунки ручної роботи», – говорить представниця чеської культурної меншини Олеся Люльчак.

Серед інших робіт були представлені дитячі іграшки, вироби з дерева, вишивки, книги, малюнки та фотографії. Родзинкою фестивалю стали виступи інтернаціональних та місцевих хореографічних колективів. Враження, ніби побував у навколишніх країнах та збагатився частинкою їх колориту.

Аліна ТОЛКАЧ

Будьте першим, хто прокоментував "«Житомирська вежа 2018» або як відвідати Польщу, Чехію та Ізраїль за один день (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*