IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Житомирська влада хоче зробити дешевшими розцінки на ПЛР-тестування коронавірусу

Метод ПЛР-діагностики у Житомирі може стати дешевшим.

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міськради опублікували на офіційному сайті у понеділок, 27 липня.

У документі вказано, що цінову політику на ПЛР-тестування хочуть змінити для того, щоб більша кількість охочих мали змогу пройти обстеження на коронавірус.

“Враховуючи складну епідемситуацію в Україні, зокрема на Житомирщині, з метою збільшення кількості обстежень жителів міста за допомогою методу ПЛР-діагностики в період посилених протиепідемічних заходів, відповідно до постанови Кабміну від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (…) виконком міськради прийняв рішення:

1. Встановити тариф на послугу з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики у розмірі 998 грн (виділено редакцією) на період запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Житомирської області з дати прийняття даного рішення.

2. Дане рішення поширюється на медичну послугу, безоплатне надання якої не передбачене державною програмою медичних гарантій”, – йдеться в тексті рішення.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська влада хоче зробити дешевшими розцінки на ПЛР-тестування коронавірусу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*