Житомирська влада планує через інновації покращити життя мешканців міста

Сьогодні, 23 вересня, Житомирська міська рада підписала меморандум про співпрацю з представниками платформи  Tech Ukraine.

Tech Ukraine – платформа, яка створена для того, щоб об’єднати стейкхолдерів (зацікавлені сторони), всіх гравців  ІТ-ринку для співпраці, взаємодії та побудови сильної та єдиної Tech екосистеми. Tech Ukraine наразі має три проекти: TechUkraine Портал – це веб сайт для міжнародних потенційних інвесторів, стартапів, ІТ-компаній,  для співпраці з українським ринком, Going Global – ініціатива, метою якої є виведення українських продуктових компаній на міжнародний ринок та Startup in Residence – програма, що дозволяє вирішувати інноваційними проектами стартапів актуальні проблеми та задачі міста. 

Лідер програми  Startup in Residence Аліса Баньковська запевняє, що така співпраця дає можливість вирішити актуальні проблеми Житомира. 

“Такі програми дозволяють максимально ефективно створити взаємодію між інноваційним бізнесом та муніципалітетом. Результатами програми буде підтримка перспективних технологій, розумні та інноваційні рішення для міст, довгострокова співпраця зі стартапами, а це в свою чергу  дозволить покращити якість життя людей. Також чиновники заручатимуться нашою підтримкою та матимуть допомогу у вирішенні питань та задач для міста”, – стверджує Аліса Баньковська.

Натомість Житомирська міська рада повинна підтримувати всі ініціативи, створювати середовище,  сприятливе для інновації, для підтримки і розвитку молоді. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська влада планує через інновації покращити життя мешканців міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*