Житомирська влада вирішила створити черговий “плац”: у Гідропарку планують видалити 64 дерева

Обстеживши територію Гідропарку у Житомирі комісія з обстеження зелених насаджень виявила…аж 64 дерева, що підлягають зрізанню. На думку експертів Житомирської міської ради, усі ці дерева є хворими та сухостійними та несуть загрозу здоров’ю та життю тих, хто відпочиває у парку.

На екосистему видалення сухостоїв не матиме негативного впливу. Навпаки, захаращення не дають змоги відновити природній приріст,

– запевняють у міськраді.

Більшість дерев планують зрізати уздовж центральних алей.

Цікаво, що чиновники запевняють, що до вибракованих дерев, обстежених комісією, увійшли не всі дерева з ознаками хвороб, а лише ті, що вже з різних причин, завершили свій життєвий цикл. Отож готуємося до продовження вирізання зелених насаджень у Гідропарку, адже процес лише розпочинається.

“Переважна більшість дерев у Гідропарку — сосни. Це світлолюбні дерева. Щільність їхніх насаджень має значення. Соснам потрібне сонце, і лише дорослі дерева «миряться» з помірним затіненням. Тому й молоді-самосії зачасту не встигають вирости і гинуть від нестачі сонячної енергії,”

– пояснюють свої дії у міськраді.

А тим часом ми очікуємо, як пояснюватимуть чиновники мафи та кіоски, що виростуть там, як гриби після дощу, на місці видалених дерев.

Нагадаємо також, що житомирська влада вирішила відтяти від Гідропарку ще 1 га.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська влада вирішила створити черговий “плац”: у Гідропарку планують видалити 64 дерева"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*