Житомирська влада вирішила зрізати понад 170 дерев в інтересах приватного забудовника

Житомирська влада вирішила зрізати понад 170 дерев в інтересах приватного забудовника

Сьогодні, 11 вересня члени виконкому Житомирської міської ради дали дозвіл на зріз понад 170 дерев різних порід та інших зелених насаджень за адресою: вулиця Героїв Десантників, 19. Таке рішення продиктоване бажанням чергового забудовника звести багатоповерхівку на місці колишньої недобудови.

Зрізати дерева заради власних інтересів дозволили обслуговуючому кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Захисник-2021”. Щоправда за умови сплати ним 198 тисяч гривень відновної вартості.

При цьому, варто зауважити, що до українських Захисників дане підприємство ніякого відношення не має. І не має на меті забезпечити житлом саме військових.

Більше того, схоже міська влада зовсім забула, чому попередній будинок так і не був там добудований. Та навіть планує поряд із ліквідацією дерев на будмайданчику зрізати ще понад 1000 інших.

Мешканці навколишніх будинків шоковані таким рішенням виконкому і не безпідставно переживають за свої домівки і своє життя. Грунт на ділянці, де планують будувати багатоповерхівку , надмірно зволожений. Зрізання дерев та вбивання паль призведе до утворення тріщин та поступового руйнування навколишніх будинків. А додатковий спил дерев на берегах річки дасть поштовх до зсудення будинків в урвище. Та й сама новобудова по факту буде непридатною для життя через загрозу руйнування.

Чим же викликана така схильність міської влади до приватного забудовника, навіть всупереч інтересам мешканців громади та чому подібні дозволи можливі у Житомирі без громадських обговорень питання залишаються відкритими.

Водночас не є секретом те, що керівником обслуговуючого кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Захисник-2021” є такий собі уродженець Хмельниччини Сергій Рудик. Пан, за яким насправді стоїть одіозний нардеп та фігурант низки антикорупційних розслідувань Сергій Лабазюк, інше підприємство якого вже відмітилося у Житомирі своїм сканадальним будівництвом багатоповерхівки на території Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи №2 всупереч розірванню договору оренди.

Цікаво, що тоді мер міста нібито щиро обурювався появі недоречної новобудови. Але нині усіляко підтримує будівництво, яке є відверто небезпечним.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська влада вирішила зрізати понад 170 дерев в інтересах приватного забудовника"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*