Житомирське Полісся розкритикувало УПЛ ТБ

Житомирське Полісся розкритикувало УПЛ ТБ

Футбольний клуб «Полісся» в особі новоспеченого віце-президента клубу Володимира Теслі, розкритикував УПЛ ТБ за післяматчеве обговорення гри Минай – Полісся. Про це було сказано під час інтерв’ю клубним медіа у відповідь на питання про «думки та емоції після гри з Минаєм»:

«Дуже розчарував інший момент – це післяматчева студія UPL.TV. «Полісся» – одна з команд, яка першою підтримала ідею обʼєднання навколо цього продукту. Але вчора переглядаючи студію після матчу, ми були надзвичайно здивовані рівнем дискусії. А точніше відсутністю дискусії. Балансу думок не було взагалі.

Учасники студії різко і одностайно виносили вердикти до кожного епізоду у матчі, усі ці вислови були проти «Полісся». Це не був обмін думками чи висвітлення неоднозначних епізодів гри, а було поставлено саме безапеляційні вердикти. Прослідковувалася заангажованість, однобокість і політичний аспект. Фізично студія знаходиться на території бази ФК «Рух». Якщо подивитися з ким нині «Полісся» конкурує у турнірній таблиці, то можна дійти висновку, чому експерти настільки жорстокі до «Полісся» – Володимир Тесля, віце-президент ФК «Полісся».

Дмитро Ігнатченко

#DoLikeOlympians завітав до Левківського ліцею Глибочицької ОТГ (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирське Полісся розкритикувало УПЛ ТБ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*