Житомирське ТТУ отримало ще 11 нових тролейбусів від Республіки Білорусь (ФОТО-ВІДЕО)

У четвер, 10 вересня, Житомирське ТТУ отримало ще 11 нових тролейбусів від білоруського виробника. Заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, що всі тролейбуси були перевірені,  отримали страховку, тому вже завтра почнуть курсувати містом:

«Сьогодні отримали другу партію тролейбусів від білоруського виробника, 11 штук. Всі тролейбуси пройшли перевірку, застраховані, є закріплені водії, які повністю пройшли інструктаж щодо роботи на цих тролейбусах, та були встановлені валідатори. Завтра в 5:30 вони вже вийдуть на дороги нашого міста. Тролейбуси будуть задіяні на всіх маршрутах по 2-3, щоб не створювати привілеї тому чи іншого району, це буде 1, 2, 3, 4, 15. Був представник заводу, який пройшов повністю прийомку, всі 11 тролейбусів пройшли технічний огляд на нашому комунальному підприємстві, зауважень немає».

Олександр Шевчук також зауважив, що поки що нові тролейбуси частково замінять старі. Загалом до кінця року Житомир матиме 50 нових тролейбусів від Республіки Білорусь:

«Коли ми отримаємо повністю всі 50 тролейбусів, як мінімум один мікрорайон буде повністю оновлений. Друга партія планується на середину жовтня. Зараз всього 16. Згідно договору всі тролейбуси мають бути до кінця 2020 року, остання поставка на 19-20 грудня». 

 

Карантинні норми діють, обмеження за кількістю пасажирів також, тому в Житомирському ТТУ просять пенсіонерв та пільговиків утриматися вранці від поїздок, аби в учнів та працюючих людей була можливість спокійно доїхати без затримок. 

Водійка нового тролейбусу Ірина Степанова каже, що такі тролейбуси комфорті як для пасажирів, так і для водіїв, та закликає пасажирів дбайливо ставитися до транспорту:

«Тролейбуси комфортні і для водія, і для пасажира. Вони тихіше працюють, є кондиціонери в салоні та в кабіні водія, можна заряджати телефон. Взимку тролейбус буде опалюватися, тому буде тепло. Будемо сподіватися, що вони будут гарно їздити і обслуговувати пасажирів, щоб вони були задоволені. І хочеться, щоб пасажири чемно відносилися до цього транспорту».


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирське ТТУ отримало ще 11 нових тролейбусів від Республіки Білорусь (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*