Житомирські депутати намагаються врятувати «Бюджет участі – 2018»

Під час засідання сесії Житомирської міської ради 8 листопада депутати підтримали рекомендацію соціально-гуманітарної комісії створити робочу групу  по встановленню результатів голосування за проекти «Бюджету участі» у 2018 році. Робоча група має протягом одного місяця розглянути усі скарги та апеляції і врешті визначити долю переможців у запеклій «бюджетній боротьбі».

«Оголосити недовіру координаційній раді з питань “Бюджету участі” як такій, яка не виконала покладені на неї повноваження по організації на належному рівні та об’єктивному встановленню результатів голосування, внаслідок  чого відбулось непідписання міським головою розпорядження про затвердження результатів голосування», – йдеться в одному з пунктів рекомендації комісії, яку очолює депутат Наталія Леонченко.

Нагадаємо, що через велику кількість маніпуляцій та нечесне голосування, Сергій Сухомлин відмовився підписувати рішення про визначення проектів-переможців «Бюджету участі – 2018». Це викликало обурення у членів координаційної ради та розробників проектів. Проте, незважаючи на суспільний тиск, рішення міського голови підтримали і депутати.

«Вочевидь, що ми маємо зараз справу з неналежним розглядом всіх обставин, які супроводжували розгляд, прийняття та встановлення результатів по голосуванню за проекти “Бюджету участі”, – говорить Наталія леонченко. – Тому власне їх і не підписав міський голова. Раптом, після того, як усі терміни закінчились, координаційна рада починає проявляти активність та щось там встановлювати, довивчати і давати рекомендації. Вибачте, панове, але термін вашої роботи в цьому напрямку завершився».

Незважаючи на «гарячі» виступи з трибуни членів координаційної ради, депутати все ж прийняли рішення розпустити цю раду, а долю «Бюджету участі 2018» розглядатиме вже новий склад Координаційної ради.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати намагаються врятувати «Бюджет участі – 2018»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*