Житомирські депутати планують витратити майже 1,5 млн грн на новорічні свята в місті

Житомирські новорічно-різдвяні свята розпочнуться з 19 грудня. В цей день також буде встановлено головну новорічну ялинку міста. Управлінням культури міської ради було оголошено про тендер для проведення новорічно-різдвяних свят, що складається із 3-ох лотів.

Зокрема у першому лоті для оформлення вул. Михайлівської, площі Корольова, створення алеї ялинок та інших заходів спрямовано 630 тис грн. У тендері переміг підприємець Руслан Сидорець. У міськраді розповіли, що раніше вже співпрацювали з ним, зокрема оголошена вартість його робіт становить 590 тис грн.

Торги по другому лоту відбудуться завтра, 3 грудня. Зокрема у ньому передбачається проведення дитячих ранків та вручення подарунків на суму 630 тис грн для 14 200 дітей. З 20 по 24 грудня у Житомирі біля головної ялинки також відбудуться інтерактивні вистави для учнів молодших класів. Їм буде вручено подарунки із солодощами.

На проведення святкувань Різдва Христового за Юліанськиим та Григоріанським календарями, а також Новорічної ночі міська рада 3-ім лотом спрямовує 135 тис грн. 

Загальна вартість новорічно-різдвяних свят у 2019-2020 роках складає – 1 млн 400 тис грн. Про це сьогодні, 2 грудня, розповіли на засіданні соціально-гуманітарної комісії. Члени комісії дали рекомендацію розглянути та проголосувати за цей бюджет на сесії міської ради.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати планують витратити майже 1,5 млн грн на новорічні свята в місті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*