Житомирські депутати розкритикували скейт-парк, скейтбордисти продовжують «захоплювати» Михайлівську (ФОТО) | Times ZT

Житомирські депутати розкритикували скейт-парк, скейтбордисти продовжують «захоплювати» Михайлівську (ФОТО)

Житомирський скейт-парк на Новому бульварі будується не якісно, місцеві депутати не задоволені і хочуть перевірити його самостійно. 

22 вересня 2020 року Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосили про тендер на реконструкцію території з облаштуванням скейт-парку на Новому бульварі в обласному центрі. За проєктом мають встановити тренажери для скейтбордистів та велосипедистів, спеціальні гірки та стійки, облаштувати спеціальне покриття, паркан та засіяти газони. Фінансування скейт-парку поділили між спонсором та міським бюджетом. Начальник управління капітального будівництва Житомирської міськради Вячеслав Глазунов повідомляв, що на першу чергу будівництва планують витратити 1, 5 млн грн та на обладнання ще приблизно 1 млн грн.

На початку листопада вже проводилися підготовчі роботи, завершити планували до кінця 2020 року, проте у грудні радник мера Олександр Черняхович повідомив, що прийняти проєкт не змогли, бо помітили недоліки у роботі підрядної компанії. Він зазначив, що компанія погодилася із неякісною роботою та пообіцяла виправити все, коли будуть сприятливі погодні умови. 

У вівторок, 2 березня, під час засідання комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати обговорювали недоліки будівництва скейт-парку.

«Хтось зрозумів, що там зроблено? Ви бачили, як там чудово калюжі стоять, як там на скейтах будуть кататися? Мені цікаво, хто його будував, і з якими руками. Я пропоную депутатам туди сходити», — зазначив депутат Юрій Самборський. 

Журналісти Times.Zt підготували фоторепортаж з скейт-парку. А поки підрядник думає, як виправити неякісну роботу, скейтбордисти продовжують кататися на Михайлівській, бо іншого місця для них немає.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати розкритикували скейт-парк, скейтбордисти продовжують «захоплювати» Михайлівську (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*