HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Житомирські депутати звернулись до ВРУ з пропозицією самостійно регулювати питання грального бізнесу в ОТГ

Screenshot 9 777x437 - Житомирські депутати звернулись до ВРУ з пропозицією самостійно регулювати питання грального бізнесу в ОТГ

Вже десять років в Житомирі, як і інших містах України, не працюють гральні мережі. Натомість Верховна Рада України 14 липня підтримала легалізацію грального бізнесу.

Тому депутати під час засідання сесії Житомирської міської ради проголосували за звернення до ВРУ, групи Житомирщина у ВРУ, Житомирської облради та інших міських рад з пропозицією розробити законопроєкт, який би надавав право місцевим громадам самостійно вирішувати, чи потрібен такий бізнес на спільній території, та в якому вигляді. 

“Ми розуміємо, що якщо держбюджет повинен отримати 7 млрд грн, то скільки десятків чи мільярдів українці повинні програти? Інший момент – цей гральний бізнес займає приміщення на першому поверсі і може платити аренду, яку не може “білий” бізнес, наприклад перукарня чи інший. Кошти, які будуть вилучені конкретно з Житомирської ОТГ, перейдуть власникам закладів, а натомість люди могли б купити за ці гроші одяг для дітей в школу, тощо. Тому нічого для громади цей бізнес не дає. Це логічне звернення, бо, наприклад, в США є громади, які повністю самостійно вирішують, потрібен там продаж алкоголю чи  гральний бізнес”, – сказав міський голова Сергій Сухомлин. 

 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати звернулись до ВРУ з пропозицією самостійно регулювати питання грального бізнесу в ОТГ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*