В середу, 26 квітня, на стадіоні «Спартак Арена» відбувся футбольний матч між командами U15 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ №1 (Хмельницький). Перемогу здобула Житомирська команда з рахунком 2:0.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-2-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-3-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-4-1-1024x768.jpg)
Зустріч команд відбулася в межах Всеукраїнського об’єднаного турніру з футболу кубку ДЮФЛУ-2023. ДЮФЛУ – це дитячо-юнацька футбольна ліга України, за підтримки якої проводяться турніри з участю команд різних вікових груп, зокрема U14, U15, U16, U17 та U19.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-5-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-6-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-7-1024x768.jpg)
У цьому розіграші кубку місто Житомир представляє футбольна школа СДЮСШОР «Полісся» у вікових категоріях U14-U16.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-8-1024x813.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-9-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-10-1024x768.jpg)
Володимир Гайдар
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські дитячо-юнацькі футбольні команди продовжують боротьбу за кубок ДЮФЛУ-2023"