Житомирські дзюдоїсти вибороли 11 нагород на міжнародному турнірі в Польщі

Учасниками змагань, що відбулися у Варшаві 3 та 4 листопада 2018 року, стала майже тисяча спортсменів із 12 країн. Житомирщину на них представляли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Авангард» і № 2 Житомира під керівництвом Тетяни та Ігоря Кудряшових, Миколи Ізерського, Олени Кумечко і  Максима Рудницького. В активі житомирян – 6 золотих, 3 срібних і 2 бронзові нагороди.

Олена Кумечко зі своїми вихованцями-призерами

Найкращий результат показав вихованець ДЮСШ № 2 Владислав Бабіч, який став переможцем у віковій категорії 2007–2008 років народження і здобув «срібло» серед спортсменів 2005 – 2006 років народження.

Кубок Владислава Бабіча

Медалі Владислава Бабіча

«Хвилювався, але дуже допомогла підтримка тата і друзів. Щоб перемагати треба не боятися, вірити в себе і слухати тренера», – поділився секретом успіху Владислав Бабіч.

Максим Рудницький зі своїми вихованцями-призерами

«Загалом Влад провів дев’ять поєдинків, – розповів тренер ДЮСШ № 2 Максим Рудницький. – П’ять поєдинків серед учасників 2007–2008 років народження і чотири – в 2005–2006 років народження. Усі сутички були напруженими. Найскладніше було боротися з суперниками з Грузії. У фіналі в своїй віковій групі Влад чисто переміг грузинського дзюдоїста, а у вирішальній зустрічі в старшій групі пропустив контркидок і мінімально поступився українцю, який є його давнім суперником».

«Золото» також завоювали: Даниїл Глінчевський, Віолетта Кумечко, В’ячеслав Петров, Іван  Панасюк та Тимофій Янчук.

За словами тренера ДЮСШ «Авангард» Ігоря Кудряшова, польський турнір є дуже відомим у Європі, бо на ньому змагають діти різного віку.

Ігор Кудряшов зі своїми вихованцями-призерами

«Я займаюся дзюдо два з половиною роки і для мене турнір у Польщі – це перші серйозні міжнародні змагання. Боровся п’ять поєдинків. Було складно. Я дуже радий перемозі», – поділився враженнями дзюдоїст ДЮСШ «Авангард» Тимофій Янчук.

Срібними призерами стали Вадим Кувшинець та Олександр Мартинчук, а «бронзу» виборов Ілля Проценко та Михайло Сідловський. П’яте місце посів Артем Єсипенко.

Житомирські призери дитячого турніру в Польщі

Нагадаємо, що у Житомирі з 6 по 11 листопада – чемпіонат України з боксу серед молоді.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські дзюдоїсти вибороли 11 нагород на міжнародному турнірі в Польщі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*