Житомирські фонтани запрацюють з дозволу міськради, але не всі | Times ZT

Житомирські фонтани запрацюють з дозволу міськради, але не всі

Цього року у Житомирі запрацюють 7 фонтанів з 9. Їх запустять тоді, коли дозволить міська рада. Про це у середу, 27 травня, повідомив КП «Житомирводоканал» на своїй сторінці у Фейсбук:

«Із 9️ фонтанів, які є у Житомирі, цьогоріч працюватимуть 7️. Два з них вже почали роботу у тестовому режимі — 22 травня запустили фонтан на Михайлівській і „Лотос“ в сквері на Лятошинського». 

«Житомирводоканал» зазначає, що наші фонтани унікальні та мають цікаву історію:

«Ці фонтани мають цікаву історію. Перший із них подарував нашому місту сеньйор Верджиніо Феданца, меценат, засновник та керівник компанії торгової марки „INBLU“ з виробництва взуття в містах Житомир, Бердичів, Київ, країнах Польщі, Італії.

Фонтан „Лотос“ на Лятошинського виготовлений за кошти бюджету участі. Цей декоративний водограй доповнює реконструйований сквер на Лятошинського. Об’єкт, виготовлений у вигляді квітки лотосу, що складається з переплетених людських рук, які символізують єднання та взаємодопомогу. Верхівкою фонтану є дві долоні, складені у молитві».

Водограї, які прикрашають паркову зону міста, та фонтан, що на Польському бульварі, 16, обслуговують фахівці «Житомирводоканалу», які здійснюють монтаж та перевірку насосного обладнання, виконують ремонтні роботи”.

Працюватимуть більшість житомирських фонтанів після прийнятого відповідного рішення міської ради.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські фонтани запрацюють з дозволу міськради, але не всі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*