Житомирські мисливці викрали у рашистів понад тисячу ракет

У Житомирі 25 лютого українські мисливці змогли вивезти з-під носа у рашистів боєкомплект з понад тисячі ракет, передає «Факти ICTV».

Серед порятованих від рук русні боєприпасів були ракети та комплектування для сучасних установок, які зараз ефективно трощать ряди окупантів: 

  • «Стугна-П»;
  • «Корсар»;
  • «Нептун»;
  • «Вільха».

Порятунок боєкомплекту організував житомирський мисливець Віктор Олійник. 

«Я прийшов до своїх хлопців і кажу: є робота, але робота дуже ризикована. Пояснив їм ситуацію, і всі сказали однозначно, що їдемо», – розповідає Віктор.

Його приятель, житомирянин Дмитро Мосійчук, підкреслив, що з такого ризикованого завдання вони могли не повернутися, проте одноголосно погодилися на пропозицію.

«Коли війна в країні, може прилетіти в будь-який момент. Ми розуміли, що є небезпека, що можемо не повернутися, проте ми поїхали», – додав чоловік.

Від початку, першої поїздки, мисливцям вдалося вивантажити та відвезти понад 1000 ракет до протитанкових комплексів «Стугна-П» та «Корсар». Згодом чоловіки виїжджали ще – за 7 «ходок» вони змогли вивезти ще й ракети до системи залпового вогню «Вільха» та комплектовання до «Нептунів».

250-кілограмові снаряди до «Вільхи» вантажив 80-річний дідусь, який колись працював на складі електриком. Він під постійними обстрілами керував краном.

Нагадаємо, по рашиському ящику показали правду про війну (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські мисливці викрали у рашистів понад тисячу ракет"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*