Житомирські освітяни звітували про свої досягнення за п’ять років (ФОТО)

У середу, 3 лютого, директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук звітував перед депутатами нової каденції про досягнення управління освіти в місті за 5 років. 

На другому поверсі міської ради були представлені різні вироби дітей та вчителів, від танцюючих роботів до моделей танків, різного роду ручна робота та нагороди. Такого масштабного звіту від департаменту освіти ЖМР ще не було. Послухати про розвиток освіти у Житомирі з 2015 по 2020 рік прийшло близько 15 депутатів. 

«Ми розповіли депутатам нового скликання, що зроблено за минулих п’ять років в дошкільних, загальних, середніх та позашкільних навчальних закладах. Ми представили невелику виставку з досягненнями та авторськими роботами наших дітей та викладачів з різних навчальних закладів. Ці роботи справді шедеври, виділити якусь одну з поміж інших не можливо. Цього року ми будемо приймати програму розвитку освіти на три роки, де знову будемо визначати дорожню карту, якою  будемо рухатися», — розповідає Валентин Арендарчук. 

«З 2008 року ми беремо участь у міжнародних виставках, і завжди отримуємо високі нагороди. Ми готуємо конкурсні та виставкові матеріали, подаємо на розсуд членів журі міністерства, Національної академії педагогічних наук України. У 2020 році крім золотої медалі, ми отримали відзнаку почесного лідера інновацій в освіті. Серед 224 учасників, ми отримали цю нагороду,і ми цим пишаємося», — розповідає методист науково-методичного центру департаменту освіти ЖМР Тетяна Данилевич.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські освітяни звітували про свої досягнення за п’ять років (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*