Житомирські пенсіонери з піснями і танцями відзначили на Михайлівській своє свято (ФОТО)

Сьогодні, 1 жовтня, на Михайлівській житомиряни відзначали Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана «Зорепадом летять роки».  

Для житомирян виступали танцювальні та співочі колективи, працювала фотосушка та тематична фотозона.

Косінська Юлія — майстриня в «Бабусиному батальйоні», що об’єднує житомирянок поважного віку, які шиють і в’яжуть нашим бійцям корисні і теплі речі, з задоволенням розповіла, які речі вона з її коліжанками роблять своїми руками:

«Все робимо самі — рукавиці, подушки, майки, труси, шкарпетки. Швейні машинки і оверлок нам волонтери передали з-за кордону далекобійниками. 

Матеріалів нам для роботи вистачає. Пряжу, тканину і одяг приносять люди, ми то все розпорюємо, розкроюємо, шиємо і в’яжемо. Робить кожен те, що вміє. 

Найбільше потрібні нашим хлопцям майки, труси і шкарпетки. Особливо вони шкарпетки з тризубом люблять.»

Пані Юлія також показала альбом, в якому є фото бійців, які носять речі, зроблені дбайливими руками наших житомирських бабусь.

Інна  Лібович разом зі своїми вихованками на Михайлівській малювали яскраві візерунки петриківським розписом. Пані Інна керівниця гуртка для людей похилого віку у Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка:

«Заняття в нас відбуваються раз на тиждень. Вони безкоштовні, пенсіонери сплачують лише раз на місяць за витрати на матеріали — це 70 гривень.»

Варто відмітити, що у цій бібліотеці є цілий університет для людей поважного віку, що об’єднує танцювальний клуб “Ретро”, курси з комп’ютерної грамотності, майстер-класи з малювання, тематичні зустрічі, лекції та багато чого іншого.

Також у Житомирській обласній бібліотеці імені Олега Ольжича є курси для людей поважного віку з комп’ютерної грамотності, безкоштовний гурток  в’язання гачком та клуб садоводів.

Нагадаємо, про цікаві події, які відбудуться вже на цих вихідних.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські пенсіонери з піснями і танцями відзначили на Михайлівській своє свято (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*