Житомирські правоохоронці під постійними обстрілами супроводили вантаж життєвоважливих медикаментів, зберігши життя 250 пацієнтам

У березні медики Житомирської обласної лікарні зіштовхнулись з браком препаратів для гемодіалізу. Це був складний період. Задля поповнення запасів критично важливих ліків, потрібно було вирушити у небезпечну поїздку до одного з мікрорайонів Києва, де на складах зберігались потрібні медикаменти.

Внаслідок повномасштабного вторгнення рашистів, на підступах до столиці йшли бої, траса, якою потрібно було вирушати за життєвоважливим вантажем, постійно обстрілювалась. Адміністрація медзакладу власними зусиллями знайшла і вантажівку, і водія, який погодився на ризик. Проте вже на шляху додому фура з медикаментами потрапила під обстріл біля одного з блокпостів. Автомобіль разом з цінним вантажем згорів ущент. На щастя, водій вижив.

На той момент запасів препарату для гемодіалізу залишилось лише на три дні, внаслідок чого життя 250 пацієнтів обласної лікарні опинилися під загрозою. Тоді головний лікар медзакладу Богдан Леськів звернувся за допомогою до спецпризначенців ГУНП Житомирщини.

Це було 15 березня. Ми у складі окремої групи виїхали для супроводу вантажівки до Києва. Загрози були абсолютно зрозумілі – дорогу потрібно було обрати максимально безпечну, адже основний шлях до Києва був неможливий через підірваний міст на під’їзді до столиці. Частина тамтешніх територій була окупована, на іншій фіксувалась присутність ворожої техніки. Окрім того, не вщухали обстріли. Гатили як артилерією, крили авіаційними снарядами“,

– згадує поліцейський-спецпризначенець Сергій Михайлюк.

Дорога була вдвічі довшою, адже маршрут прораховували в об’їзд траси Київ – Чоп. Рухались через Білу Церкву. Проїжджали безліч блокпостів. Мобільний зв’язок працював з перебоями, тому з водієм вантажівки домовились про швидкість, сигнали один одному та алгоритм дій у разі виникнення різних дорожніх ситуацій“,

– доповнює колегу спецпризначенець поліції Ігор Кучеренко, який знаходився за кермом автомобіля супроводу.

Правоохоронці під вибухові канонади, минуючи численні блокпости, дісталися місця призначення, де загрузили життєвонеобхідний препарат. А вже за кілька годин, близько 17.00 доставили його до Житомирської обласної лікарні, зберігши тим життя 250 пацієнтам хворим на ниркову недостатність.

Нагадаємо також, що цьогоріч правоохоронці Житомирщини знешкодили вже понад 1430 небезпечних боєприпасів.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці під постійними обстрілами супроводили вантаж життєвоважливих медикаментів, зберігши життя 250 пацієнтам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*