Житомирські правоохоронці рослідують випадок жорстокого поводження із собакою

У Житомирі психічно хворий чоловік зґвалтував собаку і залишив її помирати на вулиці

Увечері 25 травня до житомирських правоохоронців надійшло звернення від містянки щодо виявлення травмованого собаки у мікрорайоні Крошня

Нагадаємо, що замучену тварину виявили увечері 12 травня. Місцеві жителі доставили собаку до ветклініки, де йому було надано допомогу.

Заявниця, спираючись на слова ветеринарів, припускає, що до травмування тварини причетна стороння особа. Також за свідченням містян, цю собаку часто бачили у мікрорайоні «Крошня» поруч з місцевим жителем, який має проблеми з ментальним здоров’ям.

Відтак за вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 299 (Жорстоке поводження з твариною) КК України. Нині проводяться необхідні процесуальні дії, спрямовані на встановлення характеру отриманих собакою травм та причетної до цього особи.

Відповідно до законодавства жорстоке поводження з тваринами карається обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини. Однак, враховуючи, що підозрюваний має психічні відхилення найшвидше його чекає лише примусове лікування.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці рослідують випадок жорстокого поводження із собакою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*