Житомирські правоохоронці впіймали шахрая, який створив бізнес на «безкорисливій» допомозі

Житомирські правоохоронці впіймали шахрая, який створив бізнес на «безкорисливій» допомозі

У вересні минулого року харків’янка, побачивши у соціальній мережі оголошення про безкоштовну доставку корму для тварин, одразу ж домовилася про послугу з «волонтером». Для цього вона перерахувала йому понад тисячу гривень за товар і вже чекала його у себе вдома в обумовлений термін. Однак, ні корму, ні своїх коштів назад вона не отримала.

Кілька місяців по тому інша мешканка Харкова не дочекалася перевізника, який повинен був доставити її кота до Чернівців, хоча вказану роботу жінка оплатила наперед. При цьому дізналася вона про таку послугу теж з «волонтерської» групи.

Багато ошуканих жертв повелися і на оголошення з пропозицією передачі за “донат” різноманітної військової амуніції. Люди перерахували кошти на банківський рахунок, але так і не дочекалися відправлення. Натомість, одразу після отримання грошей, відправник блокував їх у соцмережах та не відповідав на телефонні дзвінки.

Наразі відомо про 8 таких епізодів. Загалом на подібних оголошеннях 23-річний молодик “заробив”, попередньо, близько 25 тисяч гривень. Більше того, після вчиненого шахрай сховався у Києві, покинувши своє місце проживання. Однак днями там його розшукали правоохоронці.

Встановлено, що отримані від потерпілих кошти чоловік переказував на інші банківські рахунки та згодом витрачав на власні потреби.

Відносно “бізнесмена” відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) КК України. Також встановлено, що нині чоловік вже є обвинуваченим у подібних правопорушеннях.

Тепер горе-“підприємцю” загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Нагадаємо також, що на Радомишльщині місцева мешканка ошукувала громадян, продаючи в інтернеті неіснуюче взуття.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці впіймали шахрая, який створив бізнес на «безкорисливій» допомозі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*