Житомирські правоохоронці затримали бухгалтера банку, який "відмив" з рахунків понад 14 млн гривень | Times ZT

Житомирські правоохоронці затримали бухгалтера банку, який “відмив” з рахунків понад 14 млн гривень

Слідчі місцевого відділку ГУ Нацполіції повідомили про підозру чотирьом жителям Житомирщини про вчинення тяжких злочинів: бухгалтером одного з банків та трьом його співучасникам вдалося організувати доступ до фінансової системи установи і впродовж кількох років привласнити більше 14 мільйонів гривень.

Правоохоронці викрили схему привласнення грошей банківської філії. Головний бухгалтер установи на регулярній основі перераховував кошти на рахунок підприємця, з яким вдалося вступити у змову. Суми коливалися від 40 до 500 тисяч гривень.

В подальшому ці гроші завдяки підробленим документам видавалися у вигляді готівки іншим особам, які займалися господарською та підприємницькою діяльністю.

Загалом упродовж кількох років з 2011 по 2016 рік угруповання привласнило більше 14 мільйонів гривень.

Згідно з чинним законодавством зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін від 7 до 12  років з  конфіскацією майна. 

Зараз вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Нагадаємо, що на АЗС в райцентрі Житомирщини невідомі битою побили чиновника СБУ


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці затримали бухгалтера банку, який “відмив” з рахунків понад 14 млн гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*