Житомирські школярі представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів

Житомирські школярі, під керівництвом вчителя інформатики Миколи Тарасюка, взяли участь у національному фіналі «Інфоматрикс-2019». За результатами конкурсу житомиряни здобули 8 призових місць.


«Житомир цього року представляли 10 учнів. Двоє малих в робототехніці, три проекти в категорії «Програмування», один проект «Веб-розробки», один проект «Комп’ютерна графіка», один «Короткометражні фільми». Складна підготовка принесла результати, а в деяких напрямках просто сюрпризи неочікувані для нас. У мене був перший досвід готувати таку велику команду з різних шкіл, але я також навчаюсь і отримую новий досвід. Тепер в Житомирі буде свій афільований центр для відбору на національний фінал «Інфоматрикс Україна» – розповідає Микола Тарасюк на своїй сторінці у фейсбук.

Отож призерами «Інфоматрикс-2019» стали:
1 місце Новицька Світлана та Мульгура Ярошенко Алекс, ЗОШ №17 (Керівник Тарасюк М.Д.);
1 місцн Федоров Олександр, ЗОШ №17 (керівник Тарасюк М.Д.);
2 місце Шкаєв Павло, ЗОШ №17 (керівник Тарасюк М.Д.);
3 місце Гребенюк Дмитро (ЗОШ №8), Гончаренко Євгеній (гімназія №3), Шкаєв Павло (ЗОШ №17) – керівник Тарасюк М.Д.;
3 місце Пазич Артем, ліцей при ЖДТУ (керівник Тарасюк М.Д.)

«Сюрпризів було реально багато і учасників в наших категоріях також було багато (в кожній 17-20). З 300 робіт відібрали на фінал 140 робіт, а до Румунії біля 10 з дублерами», – зазначає Микола Дмитрович.

За результатами змагань честь представляти Україну на всесвітньому етапі конкурсу в Румунії випала чотирьом житомирським школярам: Шкаєву Павлу, Федорову Олександру, Мульгурі Ярошенко Алексу та Новицькій Світлані. Наразі окрім ретельної підготовки житомирським школярам та їх наставнику необхідно вирішити фінансові питання.

«Ми збираємось на турнір, що пройде 20-24 квітня в Румунії і тепер треба збирати гроші на двох учасників і керівника. Загальна вартість становитиме 1500 євро, а ще треба додаткові кошти на роздатковий і рекламний матеріал, сувеніри від Житомира. Окрім того, що ми будемо працювати над проектами, паралельно ми повинні збирати гроші на поїздку», – додає вчитель.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські школярі представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*