Житомирським спортсменам вдалося успішно продемонструвати свої вміння на турнірі з фігурного катання на роликових ковзанах, який напереодні проходив на Дніпропетровщині.

Обласний центр на змаганнях представила команда з десяти учасників та тренер Ірина Устимович, яка є президентом громадської організації “Ліга фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирській області”, – пише СЖ.

У рамках карантинних обмежень цей турнір став першим у цьому році.

Змагання пройшли у дуже теплій та дружній атмосфері – всі спортсмени та тренери скучили за такими подіями. Тож із новими силами та натхненням житомирська команда повернулася додому та вже готується до наступних змагань, які відбудуться у Сумах наприкінці листопада 2020 року.

Нагадаємо, що спортсменка з Житомирщини стала переможницею на Чемпіонаті України з боксу.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські спортсмени вибороли 13 медалей і два кубка на змаганнях з фігурного катання на роликах"