COIN24 old
1X FAN models

Житомирські студенти працюють над створенням унікальної пісочниці для Дніпровського планетарію

Наприкінці січня поточного року керівництво Житомирського національного агроекологічного університету підписали  угоду про співпрацю із  Асоціацією «Ноосфера». Згідно документів на базі ЖНАЕУ передбачено відкриття інжинірингової школи, діяльність якої пов’язана з розвитком інтернет-технологій, створенням проектів за такими пріоритетними напрямами, як Internet of Things, обробка даних дистанційного зондування Землі, космічні дослідження і Cyber ​​Security.

У рамках проекту топ-менеджери компанії «Noosphere» ділитимуться зі студентами  знаннями і практичним досвідом, а  викладачі та  професори університетів – науковими, емпіричними, теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створити і реалізувати інноваційні ідеї. По суті це буде центр досліджень і проектів.

По суті Школа запрацювала у тестовому режимі ще у листопаді. Наразі студенти працюють над новим проектом – унікальною інтерактивною пісочницею GalaSAND, яка буде представлена ​​в оновленому планетарії Дніпра. Пісочниця призначена для вивчення і демонстрації дітям Сонячної системи, споруди з планет, формування їх ландшафтів з урахуванням особливостей поверхні. Крім того, розробка буде оснащена інтерактивної консоллю для ігор, а також передавати тактильні відчуття за допомогою температури піску.

Команда нової лабораторії запрошує до співпраці зацікавлених студентів.

«Створюйте свій власний проект або запропонуйте ідею hardware / software стартапу, яка підкорить сучасну tech індустрію. Ми пропонуємо: сучасне обладнання, кваліфікованих менторів, юридичну підтримку, маркетингову експертизу, – відзначає голова асоціації «Ноосфера» Михайло Рябоконь. –  Станьте частиною поточних проектів,  для яких шукають ентузіастів і молодих дослідників, які володіють інженерними, технічними і математичними навичками».

Незабаром на терені школи планують реалізовувати спільні проекти команди «Noosphere Engineering School Zhytomyr» та створеного нещодавно на базі Житомирського національного агроекологічного університету регіонального космічного центру «Полісся».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські студенти працюють над створенням унікальної пісочниці для Дніпровського планетарію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*