Житомирські студенти зустрілись з Віце-прем’єр-міністром та головою Національного агентства з питань держслужби

До ЖДТУ завітали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та голова НАДС Костянтин Ващенко. Високопосадовці розповіли студентам своє бачення ефективних змін в країні.


Віце-прем’єр поспілкувалась зі студентами ЖДТУ про можливості впливу на зміни в країні, про небайдужість і відповідальність, яку кожен несе.
«Мене зацікавило, що студентам цікаво знати про те, що заважає ефективній побудові інституцій наших, бо це, напевно, одна з найболючіших сфер, адже вони не досконалі. Дехто питав про те, що нам дасть вступ до ЄС. Чомусь вони вважають, що тільки в той день, коли ми вступимо в Європейський союз, щось для нас зміниться. Так от відповідь в тому, що саме той шлях і змінюватиме наше життя щодня в кожній конкретній галузі», – поділилась враженнями Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Голова Національного агентства України з питань державної служби розповідав про всі тонкощі роботи держслужбовця та вдосконалення цієї сфери загалом.

«Ці студенти є особливими, бо вони вже є державними службовцями і їх навчання в університеті – це розвиток власного професіоналізму, власної компетентності. Оце поєднання досвіду, науки і навчання повинно дати той ефект, який стосується поліпшення роботи і районних адміністрацій, і територіальних органів місцевого самоврядування та інших органів виконавчої влади. Ми не копіюємо жодну систему, ми говоримо про те, що є напрацьовані єдині стандарти у країнах Європейського союзу, США, Канаді. В тих країнах державну службу розглядають не просто як місце роботи, а як професію з відповідними вимогами», – розповів голова НАДС.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські студенти зустрілись з Віце-прем’єр-міністром та головою Національного агентства з питань держслужби"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*