Житомирські учні ще на тиждень залишаються на “дистанційці”, окрім молодших школярів 5 шкіл

Учні 1-4 класів п’яти житомирських шкіл з понеділка відновлюють очне навчання. Тож 14 лютого за парти повернуться учні початкової школи ЗОШ №16, 19, 30, 35 і міського колегіуму. Всі інші житомирські школярі продовжуватимуть дистанційне навчання ще тиждень.

«Сьогодні на ранок в дитячій лікарні госпіталізовано 10 дітей за добу. Саме в дитячій лікарні на стаціонарному лікуванні знаходиться 40 дітей. Ця цифра практично є сталою за останні декілька днів, але є у нас підвищення показника захворюваності на ГРВІ, який перевищує епідемічний поріг вдвічі. Враховуючи таку ситуацію, було проведено опитування серед 33 закладів загальної середньої освіти. Готові вийти на очне навчання в 1-4 класах п’ять шкіл (ЗОШ №16, 19, 30, 35 і міський колегіум). Всі інші будуть навчатися за технологіями дистанційного навчання ще тиждень»,

– повідомила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Сьогодні цю пропозицію розглянуть на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС у Житомирській міській раді.

Нагадаємо, що за останню добу на Житомирщині зареєстровано 2601 новий лабораторно підтверджений випадок зараження коронавірусом.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські учні ще на тиждень залишаються на “дистанційці”, окрім молодших школярів 5 шкіл"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*