Поліції начхати: житомирські вандали, що руйнують пам’ятники атовцям, досі не викриті та не покарані

За останні пів року поліція Житомирщини не розкрила жодної кримінальної справи стосовно зруйнування пам’ятників атовцям, тоді як громадська організація змогла всього лиш за добу знайти одного з вандалів.

«Коли вперше зруйнували пам’ятник атовцям, ми змогли самостійно знайти цього вандала разом з іншими атовцями за одну добу. Нам не знадобились якісь допоміжні засоби.. У Житомирі на зупинках громадського транспорту було зруйновано 4 плакати, а в Озерному пам’ятник облили червоною фарбою. Камера спостереження зафіксувала злочинця, зараз його притягнуто до кримінальної відповідальності. Це було не так складно, і коли ми запропонували для поліціянтів свою допомогу, то чомусь ніхто не хотів із нами зв’язатись», — розповів голова спілки «Ветерани російсько-української війни Житомирщини» Сергій Артьомов.

Сьогодні, 2 грудня в Житомирській Обласній Державній Адміністрації відбулась зустріч ветеранів-атовців, родин загиблих атошників та громадських активістів з головою ОДА Віталієм Бунечком. Житомиряни обурені такими актами вандалізму, а ще більше бездіяльністю поліції. Зокрема в м. Новоград-Волинський Житомирської області за останні пів року було зіпсовано 15 пам’ятників.

” В Новограді-Волинському це вже тенденція, бо порушено більше 10 справ. До ГО звернулась дружина загиблого в зоні АТО, і коли я запитав, чи прийде вона на нашу сьогоднішню зустріч, то та відмовила. Жінка більше не вірить, що злочинця, який уже 7-ий раз псує український стяг над могилою її чоловіка, знайдуть” — говорить Сергій Артьомов.

На думку голови ОДА Віталія Бунечка, така тенденція спричинена безкарністю і не припиниться поки поліція не почне працювати.

«Добре, що у жовтні міський бюджет знайшов кошти і ці пам’ятники вже відновлено. Проте поліція бездіяльна, бо жодного злочинця ще не викрито. На вулиці, де живе мама загиблого атовця, місяць тому розбили іменну табличку назви вулиці в його честь. Дружини та родина встановлювали дороговартісні пам’ятники над могилами загиблих за свій рахунок та співфінансування бюджету у розмірі 5 тис грн» — пояснила голова громадської організації «Об’єднання дружин, матерів та бійців АТО» в м. Новоград-Волинський Олена Чернявська.

На зустріч із громадою міста представники поліції сьогодні не прийшли, тому голова ОДА Віталій Бунечко запропонував організувати ще одну зустріч 16 грудня.

Атовці також запропонували звернутись до депутатів Верховної ради України, що представляють Житомирщину, аби внести зміни до Кримінального законодавства України та встановити більшу відповідальність за такі порушення.

Будьте першим, хто прокоментував "Поліції начхати: житомирські вандали, що руйнують пам’ятники атовцям, досі не викриті та не покарані"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*