Житомирські веслувальники націлились на ліцензію для Олімпійських ігор у Токіо 2020

Сьогодні, 30 січня, в Житомирській обласній адміністрації відбулась прес-конференція з і старшим тренером збірної команди України з греблі на байдарках і каное Юрієм Чебаном та провідними спортсменами Житомирської області.

На зустрічі тренер розповів про підготовку спортсменів Житомирської області в Олімпійських іграх «Tokyo» 2020, зокрема зазначив: «У Житомирі почала відроджуватись колективна гребля. Наша команда практично за рік вивела місто на лідируючі позиції. Сьогодні тут ті спортсмени, які будуть боротись за отримання ліцензії у 2020 році для одиночних змагань в греблі. Найбільше зусиль прикладатимемо в одиночних тренуваннях, проте про двійку ми теж не забуваємо. Одиночні змагання — це престижно, і спортсмени зможуть більше себе проявити. Порівняно з минулим роком, від першого місця нас відділяли практично секунди, тому якщо зараз постаратись, то можна здобути першість». 

Юрій Чебан також розповів, що Анастасія Четверікова — це основна претендентка на отримання ліцензії на одиночні змагання з веслування, адже вона вже здобула для Житомира першу ліцензію для парних змагань на Олімпійських іграх в Токіо 2020.

«Фільм „Легка вода“ — чи не єдиний фільм про веслувальників. Ми маємо велику надію, що колись також відзнімемо свій фільм про вас та ваших вихованців. Впевнений, що завдяки роботі таких спортсменів, ми повернемо славу в цьому виді спорту, або й перевершимо! Житомирщина сприятиме розвитку веслування на байдарках та каное», — зазначив Віталій Бунечко. 

Він також пообіцяв невдовзі збудувати спеціальний комплекс на Житомирщині, щоб спортсмени-переможці мали гідні умови для тренувань.

На прес-конференції губернатор також вручив сертифікати по 8 тис грн та 5 тис 600 грн на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації, а також спортивний інвентар Анастасії Четверіковій, Юліані Путніній та Кирилу Черноморову. Спортивні костюми, кросівки та весла отримали також і Тетяна Смиловенко та Сергій Безуглий.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські веслувальники націлились на ліцензію для Олімпійських ігор у Токіо 2020"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*