pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Житомирській міській ТВК надійшли документи від ще п’яти кандидатів на посаду міського голови

original 5f36495ea9f2d 770x437 - Житомирській міській ТВК надійшли документи від ще п’яти кандидатів на посаду міського голови

У Житомирі на посаду міського голови балотуються ще п`ятеро кандидатів. Також у МВК отримали заявки від ще п’яти партії, які висувають кандидатів у депутати Житомирської міськради.

Вказану інформацію надали у Житомирській міській виборчій комісії, – пише ЖитомирІнфо.

Так, від президентської партії кандидатом у мери Житомира йде Віктор Євдокимов,  ректор державного університету «Житомирська політехніка». Про свої наміри балотуватися на посаду міського голови Євдокимов оголосив у серпні. 

«Партія розвитку громад» висунула в мери Матвія Хренова. З листопада 2015 року він був заступником міського голови міста Житомира по гуманітраним питанням і наприкінці зими 2018 звільнився з посади за згодою сторін. 

Також документи на посаду мера міста подала й  партія «Сила і Честь», їх кандидат депутат Житомирської міськради Іван Мартинчук. У 2015 році став позафракційним, адже спільно з кількома депутатами був виключений з партії ВО “Батьківщина”.

До Житомирської МВК також надійшли документи кандидатів від партії «Голосу». Посаду міського голови від цієї партії має на меті посісти Віталій Кирилюк. Юристу вдалося стати депутатом лише з другої спроби – у грудні 2018 року. Також Кирилюк є головою ГО «Творча майстерня художників та архітекторів».

Також виборча комісія отримала документи кандидатів в депутати від партії «Наш край» та документи від кандидата в мери від Радикальної партії Євгенія Демчика, який був заступником мера Житомира з вересня 2014 року і до 30 листопада 2015 року.

Нагадаємо, що «Слуга Народу» визначився з кандидатами на місцеві вибори Житомирщини.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирській міській ТВК надійшли документи від ще п’яти кандидатів на посаду міського голови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*