Житомирського чиновника Миколу Суслика підозрюють в отриманні “відкату” на кисневе обладнання – деталі затримання (ФОТО)

Житомирського чиновника затримали через “одержання неправомірної вигоди” –  ч. 3 ст. 368 КК України.  Про це повідомляє Київська міська прокуратура.  

Згідно слідства, посадовець вимагав «відкат» від генерального директора однієї з житомирських лікарень комунальної форми власності за виділення медичному закладу субвенції в розмірі понад 1,2 млн грн для закупівлі кисневого обладнання. 

Установа отримала субвенцію з державного бюджету згідно з постановою Кабміну про виділення коштів на боротьбу з пандемією. Лікарні перерахували понад 1,2 мільйона гривень, на які було закуплено медичне обладнання для потреб пацієнтів з діагностованим коронавірусом.

Директор департаменту вимагав від керівництва лікарні 10% «відкату» за виділені кошти.

 

“Виділення коштів на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду «ковідних» лікарень, передбачено постановою Кабінету Міністрів України №1099 від 11.11.2020 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV».

У ході контролю за вчиненням злочину вказаний посадовець одержав першу частину неправомірної вигоди у сумі 51 тис грн. У четвер, 21.01.2021, після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 72 тис. грн. його затримали у приміщенні обласного Департаменту”, – йдеться у повідомленні правоохоронних органів.

Зараз начальнику департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА повідомлено про підозру. Міру покарання ще визначають.

У хабарництві посадову особу викрили біля його ж кабінету у департаменті співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України спільно з Управлінням СБУ в Житомирській області під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 7. Правоохоронці затримали його згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває досудове слідство за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що в Житомирі за хабар затриманий директор департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирського чиновника Миколу Суслика підозрюють в отриманні “відкату” на кисневе обладнання – деталі затримання (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*