Житомирську бібліотеку для юнацтва закривають 

У Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва повідомили про закриття шляхом приєднання до Обласної дитячої бібліотеки. Колектив звернувся з проханням підтримати бібліотеку та працівників закладу. 

«Колектив обласної бібліотеки для юнацтва мусить повідомити вам сумну звістку про те, що нас закривають шляхом приєднання до Обласної дитячої бібліотеки. Доля нашого колективу, як і доля самого приміщення, в якому розміщена наша бібліотека, під великим питанням…», – йдеться на Фейсбук-сторінці закладу.

Варто зазначили, що житомиряни різко негативно відреагували на цю новину. Їх обурило як саме рішення, так і те, що закривають бібліотеку під час війни. 

«Відмовляюсь у це вірити… Чудовий, чуйний колектив, неймовірно красива будівля… Дівчата, тримайтесь, ми з вами», – пише Олександра Михайлівна.

«Треба петицію робити!» – пропонує Дмитро Раков.

«Зараз стільки знищено бібліотек, навіщо закриваєте те, що ціле! Це точно комусь треба приміщення», – зазначила Татьяна Шаповалова

«О! Тепер і за бібліотеки взялися. ДЮСШ вже “реорганізували”… Хоча учні, батьки і тренери були проти… А от ділянка там ласий шматок… Так що нічим уже, як показує практика житомирської влади, не зарадиш», – обурюється Валентина Лось.

«Треба зробити все можливе щоб виправити ситуацію!!! Це одна з найкращих бібліотек!!! Центр мудрості і знань! Прекрасний колектив професіоналів!» – зазначив Виктор Мельниченко.

Нагадаємо, «Зігрій котика ЗСУ»: у Житомирі волонтери запускають аукціон, щоб зібрати на термобілизну для воїнів (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирську бібліотеку для юнацтва закривають "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*