Житомирську ДЮСШ «Полісся» батьки звинувачують у поборах

У Житомирській міській раді розгорілись палкі суперечки стосовно оплати за заняття у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з футболу «Полісся». Батькам у чаті Viber надходять смс про те, що потрібно сплатити гроші. Проте для кожного ці суми різні, в когось 200, в інших по 300 та 400 гривень. За законодавством дитячі спортивні заняття у комунальних закладах повинні бути безкоштовними, тому за що від батьків вимагають такі внески, спробував пояснити представник від школи «Полісся». 

Він зазначив, що це благодійні внески, які батьки можуть сплатити на рахунок школи. Проте самі ж батьки обурюються, що гроші вимагають в обов’язковому порядку, інакше кажуть, що діти не будуть займатись. Батькам «пропонується» перерахувати від 200 до 400 грн, в залежності від успішності та фізичних можливостей їхніх дітей.

Члени бюджетної комісії вирішили створити робочу групу разом з батьками вихованців школи й перевірити умови проведення занять. Також проголосували за створення окремих робочих груп для перевірки всіх громадських організацій, які пов’язані із «Поліссям». Зокрема планують превірити їх діяльність та стан банківських рахунків тощо.

Робоча група має прозвітувати бюджетній комісії про діяльність Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Полісся» 6 грудня.

Питання стану та функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Житомира рекомендовано включити до переліку питань наступної сесії.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирську ДЮСШ «Полісся» батьки звинувачують у поборах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*