Житомирських архітекторів, забудовників та активістів запрошують до участі в урбан-форумах

Житомирських архітекторів, забудовників та активістів запрошують до участі в урбан-форумах

28-29 вересня та 4-5 жовтня у Житомирі відбудуться урбан-форуми присвячені двом окремим районам міста: району навколо будівлі кінотеатру “Космос” та прилеглої території Соколівського кар’єру. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Метою урбан-форумів є об’єднання на одному майданчику різних зацікавлених сторін – муніципальних політиків, архітекторів, забудовників, підприємців, представників державних установ та місцевої громади – для обговорення місцевих спірних питань містопланування, зміцнення довіри між учасниками та вироблення конкретних спільних пропозицій щодо обʼєктів та територій що обговорюються,”

– зазначають у міськраді.

Розробляти концепції розвитку будівлі Кінотеатру “Космос” та навколишнього простору, а також території навколо Соколовського карʼєру будуть міждисциплінарні команди. До участі в них запрошуються усі, хто має ідеї щодо даних просторів: архітектори, урбаністи, міські активісти, митці, житомиряни, студенти архітектурних факультетів та всі, хто зацікавлений в інклюзивних міських партисипативних практиках.

Форум можна відвідати, як слухач, або стати учасником чи лідером однієї з команд. Окрім того, для кожної команди потрібна людина з навичками візуалізації, яка вміє працювати з аналоговою ілюстрацією з ручкою та папером, комп’ютерними візуалізаціями та колажами.

Заповнити заявку на участь можна до 30 липня 2024 року за посиланням.

Нагадаємо також, що молодь Житомирщини запрошують до участі у грантовому конкурсі «Громадський активізм та вирішення проблем громад».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирських архітекторів, забудовників та активістів запрошують до участі в урбан-форумах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*