Житомирських освітян навчили протистояти коронавірусу на тренінгу, який організувала Людмила Зубко

У Житомирі продовжується реалізація проєкту “Альтернатива є – безпечна школа”, ініційованого у липні підприємицею, головою громадської організації “Житомир, зроби голосніше” Людмилою Зубко.

Мета проєкту – зробити навчання у школах максимально безпечним в умовах пандемії коронавірусу.

25 серпня в рамках проєкту в Житомирі було проведено тренінг для вчителів та директорів шкіл, під час якого фахівці-інфекціоністи Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC до дрібниць роз’яснили освітянам, як правильно організувати безпечне навчання.

“Від влади надходить дуже суперечлива і неповна інформація про те, як в нових умовах мають працювати школи. По суті, згори на школи передали лише відповідальність, а не допомогу. Але освіта зараз має бути в пріоритеті! Ми розуміємо, наскільки важливим для директорів і вчителів є практичні знання про інфекційну безпеку. Наша команда відкрита і готова ділитися досвідом заради безпеки дітей і вчителів”, – сказала Людмила Зубко.

 

У липні командою Зубко спільно з фахівцями NEGIC було розроблено Протоколи з інфекційної безпеки для шкіл. Ці Протоколи вже передано до Міністерства охорони здоров’я. Практичні тренінги для освітян є одним з основних етапів ініціативи Людмили Зубко.

Ініціаторка проєкту “Альтернатива є – безпечна школа” наголосила, що залучені до розробки Протоколів та підготовки освітян фахівці NEGIC на сьогодні є одними з найкращих епідеміологів в Україні. Вони консультують з приводу інфекційної безпеки такі компанії, як «Ferrexpo» у Полтаві, «Криворіжсталь» у Кривому Розі та перевіряють багато лікарень і підприємств. Поради фахівців з NEGIC стосовно інфекційної безпеки базуються на знаннях і здоровому глузді.

Під час тренінгу освітянам розповіли про те, як правильно оцінити заклад з точки зору інфекційної безпеки, як правильно розробити графічні маршрути для школярів, як в умовах пандемії організувати прибирання шкільних приміщень, як забезпечити оптимальні показники повітря тощо.

Фахівці NEGIC назвали найголовніші вимоги для безпечного навчання. Найближчим часом Людмила Зубко планує провести окремі тренінги з інфекційної безпеки для батьків та учнів житомирських шкіл.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирських освітян навчили протистояти коронавірусу на тренінгу, який організувала Людмила Зубко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*