Житомирських «слуг народу» звинувачують у зраді | Times ZT

Житомирських «слуг народу» звинувачують у зраді

Зеленський

Минулої неділі, 9 червня партія «Слуга народу» визначилася з кандидатурами, які планує підтримати на позачергових парламентських виборах у мажоритарних округах.

«Партія «Слуга Народу» йде на дочасні парламентські вибори, щоб привести у Верховну Раду порядних людей, які служитимуть Україні та своїм виборцям. Ми втілимо курс Президента Зеленського у конкретних законопроектах та політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд, якому довірятиме народ України, і разом впровадимо кардинальні зміни, що допоможуть нам зробити Українувільною, незалежною, успішною Країною Мрії», — йдеться  в повідомленні партії на її сторінці у Facebook .

А ось як ці гарні слова виглядають на ділі конкретно на Житомирщині.

По 62 виборчому округу кандидатом-мажоритарником балотуватиметься Ігор Герасименко, військовий, атошник.

По округу № 67 від партії «Слуга народу» буде балотуватися голова «Фонду братів Кузьміних», засновник Центру реабілітації Сергій Кузьміних, підприємець та волонтер з військовою освітою.

По 64 виборчому округу кандидатом від «Слуги народу» йде Владислав Кузнєцов, знову ж таки військовий, атошник.

З цього приводу депутат Житомирської обласної ради Віталій Науменко написав на своїй сторінці у Facebook

«Я, Віталій Науменко, звертаюсь до вас із новиною, що я іду на Парлементські вибори в депутати Верховної Ради України! Хоча моє рішення і не планове.

Насправді, я і не збирався брати участі у цих виборах в якості кандидата в нардепи.

А хотів допомагати організаційно і, навіть фінансово, своєму соратнику та побратиму і нашому земляку — Олексію Білоусу. Олексій, по нашому 64-му округу, був довіреною особою від кандидата в Президенти Володимира Зеленського. Результат по нашому округу став одним із найвищих в Украіні та найвищим в Житомирській області — 74%!! ( а по Коростеню- 83%!!). І цей результат — виключно якісна і спільна робота нашої команди!

І тому, коли постало питання про кандитдата у депутати до Верховної Ради, то найбільш прийнятною кандидатурою став саме Олексій Білоус!

Тим більше, що він відповідав усім вимогам партії «Слуга Народу».

Але НАС ЗРАДИЛИ!!!

Зрадив Житомирський обласний осередок, а саме — Євгеній Яремчук. Шляхом обману та інтриг, він «всунув» іншу людину! Людину від олігархів, яким, мабуть, дуже «вигідно», щоб по нашому округу був максимально непрохідний кандидат!!!

Вони усвідомлено ставлять кандидатом у нардепи по 64-му округу 26-ти річного хлопця АТОшніка, який живе в Жмеринці!!!Використовуючи його фактично в сліпу.

(Доречі, коротко про Євгенія Яремчука:

він є близьким товаришем одіозного депутата від БПП — Розенблата!!

Вважаю, далі немає і сенсу говорити про цю людину! Думаю, і так все зрозуміло…)

Тому, моє рішення про наміри балотуватися до Верховної Ради, хоча і спонтане, але дуже виважене! Бо ж якщо цей представник «слуга олігархів», а не народу, — то для мене справа честі, не допустити цього!!

Адже я сам виступав та брав участь у передвиборчій кампаніі та у самих виборах за підтримку Зеленського. І саме тому і маю виправити цю ситуацію! І, можливо, цим кроком, ще й зламаю плани іншим кандитам…

Може статися так, що хтось скаже, що Науменко втікає в Київ?!…

Це не так! Бо ж у мене є розуміння та концепція, яким має стати моє, ні!- наше місто!!- і я докладу усіх зусиль реалізувати це на найбільш вищому рівні!

Адже я і є ваш справжній «слуга народу», який служить вам вже більше п‘яти років, починаючи з Майдану, потім добровольцем в АТО та допомогою від мого Благодійного фонду. А ще ви мені довірили і мандат в Обласній раді.

Тому я, разом зі своєю командою, усі разом стоїмо на захисті нашої громади: чи то перед свавіллям чиновників, чи то перед бізнесменами, які отруюють нашу громаду!».

Схоже, житомирські «слуги народу» вирішили робити ставку на атошників. Проте чи виграє від цього ще хтось, крім самих «слуг»?

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирських «слуг народу» звинувачують у зраді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*