Змагання проходили упродовж кількох днів – з 6 по 9 квітня 2у місті Кам’янське, що у Дніпропетровській області.

Більше двох сотень спортсменів, які мають інвалідність, були зібрані у басейні олімпійського класу «МіКомп», де й пройшов чемпіонат України з параплавання серед спортсменів з інвалідністю.

Житомирщину представили шестеро учасників: Іван Грищенко, Юрій Ковальчук, Олег Василевський, Наталія Лісовець, Владислав Щетина та Микита Теленков.

Дві бронзові нагороди на дистанції 50 брасом здобув кандидат в майстри спорту України Олег Василевський

Третє місце на дистанції 50 м. на спині посів кандидат в майстри спорту Юрій Ковальчук.

Нагадаємо, що житомирянин Артем Мельник втретє поспіль виборов титул чемпіона України з кікбоксингу WAKO серед дорослих

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирським спортсменам вдалося здобути три медалі на чемпіонаті країни з параплавання"