Житомирським ветеранам АТО і ООС виділили кошти на реабілітацію у Єгипеті

На засіданні другої сесії Житомирської міської ради 8 скликання депутати проголосували за виділення 150 тис грн на реабілітаційну поїздку ветеранів АТО і ООС у Єгипет.

Проте депутатка від ОПЗЖ Наталії Леонченко вирішила, що Єгипет для ветеранів місце не підходяще:

«Якщо ми кажемо слово реабілітація, то це комплекс реабілітаційних заходів, медичних, соціальних, психологічних. І для таких заходів потрібно підбирати спеціалізовані установи, які надають такі специфічні послуги. І тоді ми будемо говорити, що кошти громади використовуються цільовим способом».

Голова ГО «Брату брат» Олександр Шевцов пояснив, що на реабілітацію у Єгипет мають поїхати 18 ветеранів, які отримали поранення та інвалідність.

«На погоджувальній раді мені сказали, що у Наталі Петрівни виникло питання „чому саме Єгипет, не Карпати?“. Я хочу їй пояснити, що в Карпатах на сьогоднішній день переїзд в п’ятизірковий готель з режимом „все включено“ буде втричі дорожче. Це перше. Приблизна сума на одну людину складає 8 тис 300 грн. По-друге, люди побачать літо серед зими. І по-третє, я не знаю, яким чином вона хоче, щоб люди з інвалідністю, на колясках зимою в горах пересувалися. Я, як атовець, не дуже позитивно відношусь до політичної партії ОПЗЖ, і перед виборами я ідентифікував їх білборди і сітілайти, можливо, саме ця ситуація вплинула на сьогоднішнє непорозуміння. Повірте, це найдієвіша психологічна реабілітація, яка є на сьогоднішній день в Україні. І коли бачиш, як люди без рук і ніг пірнають з аквалнгами під водою, катаються на квадроциклах по пустелі… Ми того відтворити в Україні не можемо. Наші хлопці поїдуть у цьому році, якщо вийде закрити це питання швидко, а якщо ні — то в січні».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирським ветеранам АТО і ООС виділили кошти на реабілітацію у Єгипеті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*