Житомирський бюджет отримав 109 тисяч гривень на забезпечення лікарень киснем

Житомирські комунальні лікарні отримають додаткову субвенцію на забезпечення ліжкового фонду киснем в розмірі 109 тис. 046 грн. 

Про це повідомила директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук під час позачергового засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 13 листопада:

“Це додаткові кошти, які ми отримуємо сьогодні в доповнення до 3 млн 835 грн, які ми отримали раніше. 11 листопада було засідання Кабміну і ми ще отримаємо додаткові кошти, але сума нам поки невідома”.

Нагадаємо, що в Житомирі для лікування пацієнтів з ковід у 1-й міській лікарні виділено 225 ліжок, у 2-й – 305. 80% ліжкового фонду мають бути забезпечені киснем. І виділених по субвенції коштів на повне забезпечення поки не вистачає.

“Крім того вчора отримали розпорядження голови житомирської ОДА про спрямування 4 млн 219 тис 579 грн на забезпечення учасників освітнього процесу засобами захисту. Ці кошти ми будемо спрямовувати на дезінфікуючі засоби”, – доповнила Діна Прохорчук.

На боротьбу з ковід Житомир в цілому отримав від держави 8 млн 200 тис. З міського бюджету на ці цілі було витрачено більше 50 млн. грн. 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський бюджет отримав 109 тисяч гривень на забезпечення лікарень киснем"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*