Сьогодні, 13 березня, у товариському матчі житомирський ФК «Полісся» обіграв ФК «Одек» м. Оржів, з рахунком 3:1.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся товариський матч між житомирським ФК «Полісся» та ФК «Одек» м. Оржів, де «жовто-зелені» «розкатали» суперників з рахунком 3:1. Розпочав свою атаку «Полісся» одразу у першому таймі. На 37 хвилині гри всього за 4 хв Олександр Музичук, Денис Галенков та Ілля Тимошенко закотили у ворота суперників 3 м’ячі.

Відповісти бодай одним м’ячем ФК «Одек» зумів вже під час другого тайму. Проте, це їх ніяк не врятувало від поразки.

Більше фото тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» обіграв Оржівський ФК «Одек» у товариському матчі (ФОТО)"