Сьогодні, 26 лютого, Житомирський ФК «Полісся» обіграв хмельницький ФК «Поділля» з рахунком 4:2.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся товаристський поєдинок між житомирським ФК «Полісся» та хмельницьким «Поділлям». У перших 8 хвилин «жовто-зелені» закотили м’яч у ворота хмельничан, гол забив гравець № 3 Сергій Швець. Кілька контратак з боку обох команд, але марно, з таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм був наповнений атаками обох команд, і розбірками. На 10 хвилині другий гол забив Олександр Музичук. Ще через 18 хв Музичук героїчно закотив ще один м’яч у ворота суперників. Хмельницький ФК «Поділля» теж часу не гаяв, і приблизно за 2 хв забив аж два м’ячі житомирянам. Проте вже через 5 хв Євген Терзі, гравець № 25, влучив у ворота ФК «Поділля», і закрив рахунок.

Гостроти в гру додала бійка, яку вчинив гравець ФК «Поділля», за що отримав червону картку, і покинув поле.